Zakładanie konta na platformie e-teatr.pl

Założenie konta w naszym serwisie wymaga wypełnienia krótkiego formularza.

Podane przez Ciebie dane (w szczególności imię i nazwisko) muszą być zgodne ze stanem faktycznym - będziemy je weryfikować, zależy nam bowiem na wysokim poziomie merytorycznym dyskusji wewnątrz serwisu.

Rejestracja w serwisie

Uwaga: podany adres będzie wykorzystywany podczas logowania do serwisu!Zapoznałem się z Polityką prywatności serwisu e-teatr.pl i akceptuję ją.

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Instytut Teatralny im. Z. Raszewskiego z siedzibą w Warszawie, ul. Jazdów 1 (dalej zwanym: „Administratorem”), w celach udostępniania treści przez Administratora. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane do odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego. Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.